ANA SAYFAYA DÖN > KADINCA GÜZELLİK > BB Krem Nasıl Kullanılır?

BB Krem Nasıl Kullanılır?

bb krem cream nedir neye yarar faydası nedir fondöten midirBB kremler güneşten koruyucu faktörlü, nemlendirici özellikli ve özellikle de yaşlanma karşıtı anti yaşlanma içerikli ürünlerden seçilmelidir. Alacağınız BB kremin özelliklerine bakın ve en az spf 15 faktörlü ve nemlendirici özellikli bir bb krem olmasına dikkat edin. Bb kremler esasında kusursuzlaştırıcı ve kapatıcı özellikli olarak lanse edilir. Durum pek de öyle değildir. Eğer cildinizde aşırı renk farklılıkları, koyu lekeler ve izler varsa tek başına bb krem bu izleri kapatmaz.

Şayet cildinizde renk farklılıkları ve lekeler varsa bb kremi makyaj bazı ya da fondötenden önce ilk kat olarak sürebilirsiniz. Böylece etkilerini hissedersiniz. Cildiniz nispeten düzgünse ve lekeler de yoksa tek başına sade bb krem sürerek güzel bir görünüm elde edebilirsiniz. BB kremler pek çok değişik şekilde ve sayısız marka bb krem üretiyor. Bütçenize uygun BB krem alacağınız için seçim size kalmış sevgili hanımlar.

BB Krem nasıl kullanılır?

Tek başına (daha hafif bir kapatıcılık istenirse) ya da fondötenin kapatıcılığını arttırmak amacıyla fondöten öncesi baz olarak kullanılabilir. Göz çevresinden kaçınarak tüm yüze, elinize az miktarda alarak uygulayabilirsiniz. Makyaj temizleyici ile çıkarınız.

bb krem cream nedir neye yarar faydası nedir fondöten midirAçılımı Blemish Balm Cream olan ve Sivilce Balsamı olarak Türkçeleştirebileceğimiz BB Krem piyasaya ilk olarak Alman dermatologlar tarafından özellikle lazer tedavisi gibi estetik operasyonlar sonrası oluşan hassasiyeti, sivilceleri, lekeleri ve izleri önlemek için lanse edilmiştir.

Ürün, esas başarısını Kore’li dermatologlar ürünü, hastalarına estetik operasyonların ciltte yaratacağı kızarıklık gibi yan etkileri gizleyecek son adım olarak sunduğu zaman bir fenomen haline gelerek kazanmış ve ardından tüm dünyaya yayılmıştır.

BB Krem hassas cildi çevresel zararlı etkenlerden korur, özellikle estetik operasyonlar sonrası cildin iyileşme sürecini destekler ve cildi yatıştırır. Ayrıca ciltte oluşabilecek pürüzleri de gizlemeye yardımcı olur.markafoni


  1. şimdilik yorum yok.
  1. şimdilik geri bağlantı yok